Zdjęcia w stylu rustykalnym

No to czas na kolejny styl. Nie sposób ominąć tego stylu i nic o nim nie powiedzieć. Podsumowując ostatni sezon weselny jest to najpopularniejszy styl z jakim spotykaliśmy się na weselach. Moim zdaniem rustykalny styl wesel jest najbardziej zauważalny i nie ukrywam że osobiście najbardziej przypadł mi do gustu.

Moda na styl w zdjęciach ślubnych

Można śmiało użyć określenia że nastała wręcz moda na rustykalne wesela. Pary młode i sale weselne wręcz kipią od pomysłów na realizację takich wesel. Bukiet ślubny, zaproszenia, wystroje stołów, dosłownie wszystko można dostosować do tego stylu. Dekoracje rustykalne są wręcz oszałamiające w swoim stylu i pomysłowości. Jeżeli chodzi o zdjęcia to zarówno rustykalne sesje plenerowe jak i reportaże zdjęciowe w tym stylu, były i jeszcze długo będą stanowić zdecydowany trend w fotografii ślubnej.

Co jest takiego charakterystycznego w rustykalnych weselach? Przede wszystkim styl, to właśnie on stanowi o całym weselu. Zdjęcia w stylu rustykalnym to połączenie wielu ciekawych elementów, wystroju i dekoracji. Przede wszystkim głównym przesłaniem tego stylu jest nawiązanie do natury. Na weselach w stylu rustykalnym jakie obsługiwaliśmy realizując nasze materiały filmowe i fotograficzne zawsze poświęcaliśmy dużo uwagi na detale. Te małe subtelne elementy dekoracji budują wspaniałą atmosferę i nastrój całej uroczystości. Ponadto nieodłączną częścią rustykalnego wystroju wesel są elementy surowego drewna, sznurków, juty, drabiny, stare zegary a nawet beczki i skrzynie. Rustykalne zdjęcia ślubne w swej oryginalności stanowią niesamowity klimat połączony z elegancją i skromnością. Podsumowując, zdjęcia rustykalne w swoim przekazie są subtelne i delikatne, pełne ciepła i oddają niepowtarzalny klimat i atmosferę. (więcej…)

Pustynia Błędowska – dobry wybór na ślubny plener

Miejsce niesamowicie ciekawe i dające wiele możliwości zarówno dla fotografa weselnego, jak również dla kamerzysty. Można tutaj zrealizować bardzo interesujący materiał filmowy i wspaniałe zdjęcia ślubne. Sesja plenerowa na Pustyni Błędowskiej to prawdziwe wyzwanie, polecam ten plener szczególnie tym którym zależy na efektownych ujęciach z powietrza.

(więcej…)

Ogrody u Kapiasa – czyli plener ślubny na łonie natury

Plener ślubny w Ogrodach Kapias to doskonała alternatywa dla wszystkich młodych par. Nowożeńcy znajdą tutaj swój wymarzony ślubny plener w otoczeniu zieleni, kwiatów, ciekawych i romantycznych zaułków. Wielkim atutem tego wspaniałego ogrodu jest jego zróżnicowany charakter. Można tam znaleźć wiele ciekawych zaułków, romantycznie położonych ławeczek, ciekawych alejek, zarośli i trzcin.

(więcej…)

Najlepsze Plenery na zdjęcia ślubne

Dzisiaj pod tym mocnym tytułem chciał bym się troszeczkę rozwinąć i przybliżyć temat miejsc plenerowych w których robimy najwięcej sesji ślubnych i które cieszą się największą popularnością wśród młodych par. Zaznaczę również że nasze zdjęcia staramy się zawsze wykonywać w miejscach w których nowożeńcy będą czuli się komfortowo a klimat i sceneria będą bardzo bliskie ich poczuciu estetyki, gustu i zamysłu.

(więcej…)

Teledysk ślubny

Ten krótki filmik, czy jak kto woli etiuda filmowa, to teraz niesamowicie popularna forma na przedstawienie swojego wesela w filmowym skrócie. Można spotkać się z różnym nazewnictwem takiego materiału filmowego, jedni określają go zwięźle jako filmik ślubny ale można też spotkać inne określenia, trailer filmowy, zwiastun ślubu, zapowiedź ślubna, skrót wesela czy po prostu film ślubny. Ja chcę się dzisiaj skoncentrować nie tyle na filmowej zapowiedzi z dnia ślubu lecz na filmie niezwiązanym bezpośrednio z samym dniem ślubu i wesela, jest to teledysk z pleneru Młodej Pary. Jako studio, które specjalizuje się głównie w fotografii ślubnej oraz filmie ślubnym, bardzo często realizujemy dla swoich klientów takie materiały filmowe.

(więcej…)