Fotoalbum – Fotoksiążka

Fotoalbum, czyli pamiątka na całe życie

Krótko o fotoalbumie

fotoalbum ślubny, fotoksiążka
fotoalbum ślubny
Od pewnego czasu na rynku ślubno-weselnym bardzo dużą popularnością cieszy się fotoalbum zwany również fotoksiążką. Nasze fotoksiążki cechują się bardzo wysokim poziomem wykończeń, elegancją wykonania oraz estetyką na najwyższym poziomie. Wiele młodych par pyta co to jest fotoksiążka. Naszym zdaniem jest to nieodłączny element każdego pakietu ślubnego, o którym powinna pomyśleć każda młoda para. W standardzie jaki przyjął się na rynku obowiązuje kilka form wykonania fotoalbumów. Najczęściej wybieranymi formatami są 30×30 cm, 25×35 cm oraz 20×20 cm.

Co powinno znaleźć się w fotoksiążce?

Sugerując się naszym zamysłem fotoksiążki bardzo istotną cechą jest jej objętość. Im grubsza fotoksiążka tym bardziej obszerna historia przedstawiająca wesele, ślub i plener. Standardowa fotoksiążka najczęściej zamawiana obejmuje 12 rozkładówek na których staramy się przedstawić w skrócie historię dnia ślubu oraz sesji plenerowej. Najczęściej jedną stronę przedstawiamy w formie reportażu zdjęciowego z przygotowań Pani Młodej, następną stronę dedykujemy przygotowaniom Pana Młodego, kolejna strona może być przeznaczona na przedstawienie ceremonii ślubnej, a każda następna strona może przedstawiać np. dom weselny, pierwszy taniec, zabawę weselną, oczepiny oraz sesję plenerową. Są natomiast pary, które decydują się tylko i wyłącznie na przedstawienie w fotoksiążce swojej sesji plenerowej, z kolei inne pary widzą swoją książkę w postaci kolażu przedstawiającego przekrój całego ich wesela.

Oprawy zewnętrzne i zdobienia

Bardzo istotną częścią pakietu ślubnego jest strona introligatorska i tutaj chcemy zaznaczyć, że jest to dla nas jeden z kluczowych elementów naszych usług. Zależy nam, aby design naszych książek był utrzymany na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. W naszych modelach proponujemy kilka modeli okładek zewnętrznych, w których stosujemy różnego rodzaju rozwiązania, np. miejsca na pendrive, wstawki z metalu lub pleksi, zamknięcia z zakładką magnetyczną oraz nowość wbudowany panel z ekranem LCD, w którym para młoda może zobaczyć swój teledysk. Bardzo ważną cechą fotoksiążki, która wpływa na jej jakość jest zastosowanie papierów fotograficznych typu metallik lub jedwab na sztywnych kartach.

Prezentacja naszego fotoalbumu

Zachęcamy do zobaczenia filmu, który przedstawia jeden z naszych produktów w sposób taki, aby zaprezentować każdy najdrobniejszy szczegół oraz estetykę i jakość naszej książki.