Fotobudka

Jeżeli chcesz zintegrować i rozweselić swoich gości, wynajmij naszą fotobudkę, a my zajmiemy się resztą. Fotobudka to gwarantowana rozrywka: na wesela, na eventy, na imprezy firmowe, na festyny, na studniówki i wiele innych imprez, pomysłów i wydarzeń.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski, ale głównie skupiamy się na miastach Zabrze, Gliwice, Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Pyskowice, Toszek, Knurów, Orzesze, Mysłowice, Mikołów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Żory, Rybnik.

Wynajmując naszą fotobudkę gwarantujemy dwie godziny wspaniałej zabawy i rozrywki dla Twoich gości, zdjęcia bez limitu w podwójnych wydrukach przez cały czas pracy fotobudki. Ponadto otrzymujecie Państwo wszystkie zdjęcia wykonane podczas imprezy w wersji elektronicznej na płycie CD/DVD/BD lub istnieje możliwość oddania wszystkich zdjęć na nośniku typu pendrive wraz z możliwością wykonania indywidualnego graweru.

Proponujemy również utworzenie galerii internetowej co cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących.
Jedną z naszych propozycji dodatkowych jest również wykonanie atrakcyjnej wideoprezentacji z wykonanych zdjęć wraz z muzyką i ciekawą animacją oraz napisami w postaci fotostory.