Goście Weselni – czyli jak zadbać aby dobrze zapamiętali wesele

Na każdym weselu zaraz po Młodej Parze, rodzicach i świadkach istotną rolę spełniają właśnie goście weselni. Dla mnie jako fotografa jest to bardzo interesujący temat zdjęciowy, gdyż chcę w swoim reportażu przedstawić ich emocje i momenty które na zawsze zostaną w ich pamięci. A gdy będą wracać do tych chwil oglądając zdjęcia, wrócą też do emocji tego dnia z łezką w oku. Każda Młoda Para chce, aby ich wesele było udane i dobrze zapamiętane przez gości, więc przywiązuje tak wiele uwagi do wszystkich detali i szczegółów tego dnia. Zaczyna się z reguły od formalności związanych ze samym ślubem, czyli kościół lub Urząd Stanu Cywilnego. Następnie Nowożeńcy swoją uwagę skupiają na sali weselnej a później DJ, zespół weselny, fotograf, kamerzysta, fotobudka i inne atrakcje. Bardzo istotną sprawą jest usytuowanie gości przy stole weselnym, aby siedzieli w sposób który pozwoli uniknąć napiętych sytuacji, a przede wszystkim w towarzystwie osób z którymi chętnie rozmawiają i uczestniczą w zabawie weselnej.
Goście na weselu powinni się przede wszystkim dobrze bawić, integrować i uczestniczyć w zabawach weselnych i tutaj wielka praca dla zespołu lub DJ-a. W tym wszystkim jednak należy pamiętać że tan jedyny dzień jest dniem Młodej Pary i to właśnie oni powinni się najlepiej bawić.
Ja znów dodam od siebie że zarówno fotograf jak i kamerzysta będąc na weselu przepełnionym pozytywną atmosferą, emocjami i energią będzie miał wspaniałe warunki do realizacji materiału z którego stworzy wspaniały film weselny i rewelacyjny reportaż fotograficzny.