Industrialny Plener Ślubny

W dzisiejszych czasach, kiedy fotografia ślubna wyszła poza studio fotograficzne i najmodniejszą formą w zdjęciach ślubnych stały się zdjęcia w plenerze. Pojawiło się również mnóstwo pomysłów na ciekawy plener. Fotograf ślubny ma nie lada wyzwanie, gdyż przed realizacją zdjęć czeka go jeszcze wcielenie się w rolę doradcy. Fotograf ślubny musi dobrze zrozumieć zamysł swoich klientów i zaproponować im kilka rozwiązań i miejsc do realizacji zdjęć ślubnych.

Industrialne sesje ślubne

Dzisiaj chcę skoncentrować się na bardzo oryginalnych zdjęciach, możliwościach i zaletach jakie daje nam plener industrialny. Trzeba tutaj zaznaczyć że miejsca takie mają swoje plusy i minusy, oraz nie zawsze są to miejsca bezpieczne. Wiele z tych miejsc jest niedostępne i wymaga uzyskania odpowiedniej zgody na wykonywanie zdjęć. Pomimo to często wykonujemy sesje w takich miejscach i nie ukrywam że ten klimat jest mi bardzo bliski i dobrze się w nim czuję.

Industrialny plener ślubny jest również bardzo modnym i popularnym klimatem w zdjęciach ślubnych preferowanych przez nowożeńców. Do atutów takich miejsc niewątpliwie można zaliczyć niepowtarzalny klimat zdjęć i duże możliwości modelowania światłem. Miejsca takie można odnaleźć prawie w każdym zakątku naszego kraju. Natomiast niekwestionowanym numerem jeden jest Zamek lub jak kto woli Pałac w Krowiarkach. Jest to miejsce niesamowite, gdzie czas się zatrzymał a wpadające promienie światła tworzą niepowtarzalną atmosferę. Miejsca takie dają nam również dużą niezależność od pogody gdyż ich stare dach jednak zawsze troszkę chronią od złej aury.

Decydując się na industrialną sesję ślubną trzeba wziąć pod uwagę przeciwności jakie na nas będą czekać w takim obiekcie. Miejsca takie są niejednokrotnie trudno dostępne i niebezpieczne. Dotarcie do takiego miejsca, wiąże się to z prawdziwym wysiłkiem i poświęceniem ze strony Młodej Pary oraz Fotografa. Wierzcie mi że warto, gdyż efekt jest niepowtarzalny a Wasze zdjęcia zaskoczą wszystkich.