Jaki sprzęt do Fotografii na ślubach?

Nasze studio fotograficzne działa oficjalnie na rynku od 2001 roku. Do naszej pracy od początku wykorzystujemy głównie sprzęt firmy CANON. Odkąd zacząłem interesować się fotografią pracowałem na sprzętach różnych marek. Gdy doszedłem w do momentu gdzie pasję do fotografii połączyłem z moim życiem zawodowym postawiłem na Canona. Zaczynałem jeszcze swoją przygodę z fotografią na aparatach analogowych i przeszedłem fotografię cyfrową praktycznie od samego początku jej powstania.
W tej chwili do realizacji naszych sesji fotograficznych oraz filmów ślubnych używamy głównie sprzętu marki Canon oraz Sony. Podczas naszych realizacji wspomagamy się również innym profesjonalnym sprzętem, wśród nich jest Acurat, DJI, Sigma. Jeżeli chodzi o obiektywy to zaufaliśmy dwom wiodącym na świecie markom SIGMA i CANON. Obiektywy fotograficzne zarówno jednej jak i drugiej firmy to produkty o najwyższej jakości i wykonane w najlepszej technologi. Pozwalają uzyskać w fotografii niesamowitą jakość i zamierzone efekty, co nam pozwala spełniać oczekiwania naszych klientów.

Dobry markowy i profesjonalny sprzęt fotograficzny w odpowiednich rękach to gwarancja jakości wykonanych zdjęć. Jeżeli chodzi o naszą ulubioną markę to jest nią CANON, to tym sprzętem realizujemy nasze zdjęcia. Sigma to kolejna firma której jesteśmy wielkimi entuzjastami, są to bardzo profesjonalne obiektywy dające wspaniałe efekty pracy. Profesjonalny sprzęt foto i wideo pozwala na uzyskanie w naszych realizacjach wspaniałych efektów na najwyższym poziomie technicznym i artystycznym.