Nasze Studio Fotograficzne

Wszystkie

Chciałbym przybliżyć Państwu działalność naszego studia fotograficznego i przedstawić naszą ofertę i możliwości. Nasza firma powstała w 2001 roku i od samego początku działalności związaliśmy się z miastem Zabrze, studio fotograficzne i studio filmowe jest zlokalizowane również w Zabrzu przy ulicy Roosevelta 31, a naszą działalność skupiamy głównie na terenie śląska. Świadczymy również usługi na terenie całej Polski i realizujemy materiały za granicą. Podstawowym profilem naszej działalności jest szeroko rozumiany reportaż ślubny zarówno fotograficzny jak i filmowy. Nasi klienci to osoby o dużych wymaganiach oczekujący ciekawego i efektywnego materiału filmowego oraz zdjęć przepełnionych emocjami. Poza tym że nasza firma zajmuję się realizacją filmów i zdjęć ślubnych, świadczymy również wiele innych usług z branży foto i wideo.

Usługi Foto i Wideo

Nasze studio oferuje wszystkie standardowe usługi fotograficzne: zdjęcia do dokumentów, przegrywanie kaset VHS, wywoływanie zdjęć oraz wiele innych usług fotograficznych. Nasz zakład fotograficzny prowadzi również sprzedaż akcesoriów fotograficznych. Posiadamy w sprzedaży specjalistyczne baterie do aparatów fotograficznych, karty pamięci, foto upominki,  albumy i ramki fotograficzne. Nasza firma dostosowała się również do najnowszych wymagań i przepisów w fotografii do dokumentów, obowiązujących w Polsce oraz innych krajach świata.

Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia metryczne do wszelkich dokumentów dostosowując się do wszystkich wymagań obowiązujących w danym kraju. Klienci odwiedzający nasz zakład fotograficzny mogą liczyć na profesjonalne podejście fotografa i fachową poradę w wykonaniu zdjęcia. Posiadamy wszystkie autoryzowane dane i wymogi do zdjęć dyplomowych na uczelniach w całej Polsce. Wykonujemy zdjęcia do legitymacji policyjnych, ważnych dokumentów państwowych, zdjęcia do wizy USA i innych państw. Zdjęcia legitymacyjne, zdjęcia dowodowe, do prawa jazdy oraz zdjęcia paszportowe wykonujemy w pięć minut. Posiadamy również pakiet usług dla osób niepełnosprawnych i możemy wykonać zdjęcia w domu klienta. W naszym studio możemy również zrealizować profesjonalną sesję fotografii biznesowej i promocyjnej. Posiadamy możliwość wykonywania zdjęć reklamowych, produktowych oraz filmów promocyjnych. Założeniem naszej firmy jest dostosowanie się do panujących trendów oraz zaspokojenie potrzeb naszych klientów na najwyższym poziomie.