Pałac w Krowiarkach

Różnie to miejsce nazywają, jedni Zamek w Krowiarkach, inni Pałac Donnersmarcków. Jedno natomiast trzeba przyznać, że to miejsce powala na kolana. Sam pałac z zewnątrz nie pokazuję tego co oddaje jego opuszczone wnętrze, jego charakter, klimat, no i światło.

Pałac w Krowiarkach

W swoim doświadczeniu z tym miejscem jeszcze nigdy tam nie zrobiłem żadnego zdjęcia użyciem lampy błyskowej i mam nadzieję że nigdy nie będę musiał tego robić. Krowiarki to klimat zdjęciowy dla Par Młodych, które wiedzą czego szukają w zdjęciach i mają konkretne oczekiwania względem fotografa ślubnego. Klimat zamku jest niepowtarzalny, mroczny i tajemniczy, natomiast zdjęcia ślubne w tym miejscu są niesamowicie romantyczne i zmysłowe. Młoda para musi się wczuć w ten specyficzny klimat opuszczonego zamku. Ponadto fotograf ślubny musi wyzwolić cały swój potencjał i doświadczenie aby pokazać tą jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

Pałac w Krowiarkach jest tak osobliwym miejscem że został uznany jako jedno z najpopularniejszych miejsc na sesje ślubne w Polsce. Można tam spotkać nowożeńców z całej Polski i nie tylko. Za każdym razem, jak umawiam się z młodą parą w tym miejscu na ich ślubną sesję, widzę w ich oczach przerażenie, a później zachwyt. Pamiętam jak odkryłem to miejsce po raz pierwszy, a było to już ładnych parę lat temu, gdy zobaczyłem wnętrze zamku w Krowiarkach, wywarło na mnie niezatarte wrażenie. Każdy fotograf ślubny chce tutaj zrealizować przynajmniej jedną sesję ślubną.

Dzisiaj aby zrealizować w Krowiarkach sesję ślubną trzeba wcześniej zarezerwować tam termin i uiścić odpowiednią opłatę. Jeżeli umawiam się na sesję zdjęciową w Krowiarkach zawsze proponuję określone godziny i dni. Przede wszystkim dla tego aby zastać w zamku odpowiednie światło i uniknąć towarzystwa innych fotografów. Podsumowując, gorąco polecam to miejsce gdyż zdjęcia ślubne w pałacu w Krowiarkach to doskonały pomysł na wymarzony sesję ślubną. Zakładając oczywiście że specyfika tego miejsca trafi w gust i wizję zdjęć nowożeńców.