Plener ślubny na zamku w Pszczynie

Wspaniały i rozległy park oraz piękny Zamek stanowią wspaniały temat do ślubnej sesji plenerowej. Miejsce to pozwala na wykonanie bardzo interesujących zdjęć, oraz niesamowitych i ujmujących ujęć filmowych z powietrza.

Sesja plenerowa na Zamku w Pszczynie

Zamek w Pszczynie jest jednym z tych miejsc, które nowożeńcy wybierają na swoje ślubne sesje plenerowe. Plener ten daje fotografowi ślubnemu wiele możliwości z uwagi na rozległy teren parku oraz samą architekturę zamku. Plener ślubny w Pszczynie, to doskonały pomysł na sesję ślubną pokazującą zdjęcia na tle natury w spokojnej i romantycznej scenerii.

Specyfiką tego miejsca są również wspaniale zabytkowe mostki, stwarzające wiele możliwości na pomysłowe zdjęcia i ujęcia do teledysku ślubnego. Jednym z najbardziej urokliwych miejsc w parku jest zabytkowy pomost, który lekko wcina się pomiędzy drzewa i jezioro. To właśnie tutaj bardzo lubię fotografować młode pary i przedstawiać je w rustykalnej scenerii. Widok z tego miejsca jest wspaniały, widać szeroką panoramę parku a w oddali zamek w Pszczynie. Dosłownie po przeciwnej stronie zamku jest rozległa polana, można tutaj wykonać rewelacyjne zdjęcia par młodych z widokiem na jezioro.

Podobne klimaty zdjęć ślubnych można odnaleźć w scenerii Pałacu w Pławniowicach, na terenie którego znajduje się wspaniała okrągła fontanna. Sam pałac i otaczający go park jest bardzo malowniczą scenerią do ślubnej sesji zdjęciowej i teledysków ślubnych. Jeszcze innym i równie zachwycającym miejscem na plener fotograficzny jest Zamek w Mosznej. Sceneria i architektura tego miejsca totalnie odbiega od klimatu zdjęciowego w Pszczynie, czy w Pławniowicach. Sesja ślubna na zamku w Mosznej różni się nieco klimatem zdjęć, ponieważ wynika to głównie z architektury samego zamku. Znajdziemy tutaj przepiękny park w którym jest wspaniała fontanna, szeroka i długa aleja drzew, no i wreszcie jedyne w swoim rodzaju schody do placu zamkowego. W każdym z tych miejsc najważniejsze jest to, aby w tym klimacie umiała się odnaleźć i swobodnie poczuć para młoda.