Plener ślubny w Pszczynie

,

Zamek Hochbergów w Pszczynie uważany jest za najwspanialszą rezydencję na Śląsku. Dlatego cieszy się tak wielkim powodzeniem wśród par młodych, które szukają takiego klimatu dla swoich zdjęć ślubnych. Pałac w Pszczynie

Jest to miejsce gdzie każda para znajdzie coś dla siebie. Przepiękny park z urokliwymi zabytkowymi mostkami i herbaciarnia z pięknym widokiem na Pałac. Białe łódki przycumowane na przystani, no i Pałac który stanowi perełkę samą w sobie. Miejsce to polecam moim klientom szczególnie na plenery jesienne, wtedy gdy cały Pszczyński park dosłownie tonie w jesiennych barwach. Nasze sesje z reguły zaczynamy od zdjęć na tle zamku a następnie przemieszczamy się w stronę parkowej herbaciarni. Następnie mijamy dużo urokliwych miejsc w których główną rolę odgrywa padające światło, tworzące wspaniały klimat na zdjęciach i filmach.

Park w Pszczynie

Niesamowite mostki Pszczyńskiego parku dodają w zdjęciach specyficzny retro klimat i niepowtarzalny styl. Nie sposób wspomnieć również o białych łódkach z białymi wiosłami, które można znaleźć tylko tutaj, doskonale nadają się do zdjęć ślubnych a młode pary są nimi wręcz zachwycone, gdyż nigdzie indziej nie można znaleźć takiej atrakcji. Istnieją również inne podobne do tego miejsca np. Zamek w Mosznej, Pałac w Pławniowicach czy z Pałac Kawalera w Świerklańcu, ale tak naprawdę nie można tego miejsca porównać z żadnym z nich, gdyż jest całkowicie inny i daje większe możliwości. Polecam ten plener wszystkim nowożeńcom a szczególnie tym którzy mażą o sesji plenerowej na białych romantycznych łódkach.