Pustynia Błędowska – dobry wybór na ślubny plener

Miejsce niesamowicie ciekawe i dające wiele możliwości zarówno dla fotografa weselnego, jak również dla kamerzysty. Można tutaj zrealizować bardzo interesujący materiał filmowy i wspaniałe zdjęcia ślubne. Sesja plenerowa na Pustyni Błędowskiej to prawdziwe wyzwanie, polecam ten plener szczególnie tym którym zależy na efektownych ujęciach z powietrza.

Pustynia Błędowska

Plener ślubny na Pustyni Błędowskiej to sesja klimatyczna i niepowtarzalna,  konkurować z tym miejscem może jedynie nadmorska plaża. Można wykonać tam niesamowite ujęcia filmowe i zdjęcia z powietrza w bardzo szerokiej niczym nie zaburzonej perspektywie. To właśnie tutaj wykonujemy niesamowite kadry biegnącej pary młodej, aby następnie wykorzystać je w teledysku lub zapowiedzi. Para młoda czuje się tam bardzo swobodnie i naturalnie, gdyż rzadko kiedy są tam przypadkowi ludzie i nie ma tłumu gapiów.

Zdjęcia ślubne i filmy z Pustyni Błędowskiej są niesamowite, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju a przy odpowiednich kadrach zdjęciowych i ujęciach filmowych można stworzyć klimat, który będzie przypominał nadmorską plażę. Specyficzna sceneria, wyjątkowa roślinność, piaszczyste pagórki, widoczne stare suche konary  tworzą te miejsce wyjątkowym. Sesja plenerowa młodej pary na Pustyni Błędowskiej jest niepowtarzalna i oryginalna. Idealną porą na taki plener jest dzień słoneczny z lekkim wiatrem, wtedy suknia ślubna delikatnie się rozwiewa, rozwiane włosy Pani młodej również robią niesamowity efekt zarówno w zadęciach jak i ujęciach filmowych. Miejsce to daje również szereg innych możliwości np: sesja ślubna off road, sesja ślubna na quadach itp. Teren wykorzystywany jest również przez wojsko do skoków spadochronowych, co może stanowić ciekawe tło do zdjęć i filmów ślubnych. Ogólnie rzecz ujmując jest to plenerowy strzał w dziesiątkę i każda młoda para odnajdzie tutaj coś dla siebie.