Ślub w plenerze – Nicole & Arek

Ponieważ

Śluby w plenerze

W dzisiejszym blogu postanowiliśmy przybliżyć państwu jak wygląda nasza praca w dniu waszego ślubu, na co zwracamy uwagę, co staramy się uchwycić w naszych kadrach oraz jak wygląda kontakt z klientem.
Wesele Nicole & Arka odbyło się w tym roku, w samym środku niezwykle upalnego lata. Było więc wyzwaniem zarówno dla pary młodej jak i dla naszej ekipy. Upały przekraczające 30 stopni Celsjusza jednak w żaden sposób nie powstrzymają nas od realizacji materiału ślubnego w jak najwyższej jakości. Dla naszych par niegroźne nam nawet najcięższe wyzwania.

Realizację materiału ślubnego rozpoczynamy zwykle od przygotowań pana młodego. Tak było i tym razem. Dlatego wraz z całą ekipą udaliśmy się do mieszkania rodziców Arka i zaczęliśmy pracę. Innymi słowy zrobiliśmy kilka ujęć dodatków do ubioru pana młodego, a następnie z jego przygotowań do ślubu. Gdy byliśmy już zadowoleni z jakości jak i ilości zdjęć pana młodego udaliśmy się do rodzinnego domu pani młodej. Wraz z ekipą zrobiliśmy kilka ujęć dodatków pani młodej, wybranych specjalnie na okazję ślubu. Nie mogliśmy zapomnieć o zdjęciach bukietu, jakże ważnego w tym dniu. Zrobiliśmy też wiele ujęć sukni ślubnej, ostatnich poprawek oraz z zakładania wcześniej wspomnianych już dodatków. Gdy nasza panna młoda była już gotowa nadszedł czas na udanie się na zewnątrz, gdzie czekaliśmy niecierpliwie na przyjazd pana młodego. Moment, w którym widzi on pannę młodą po raz pierwszy w dniu ślubu staramy się jak najlepiej uchwycić w naszych kadrach.

Nicole & Arek mieli ślub cywilny w plenerze. Ponieważ ślub miał niesamowity klimat,  staraliśmy się jak najlepiej uchwycić każdy moment zarówno na zdjęciach jak i filmie.

Klimat ślubów plenerowych

Zwiewne tkaniny oraz gałązki wspaniale wkomponowały się w klimat ślubu w plenerze. Robiąc zdjęcia oraz teledyski ślubne staramy się uchwycić jak najwięcej emocji towarzyszących parze młodej, ich rodzinie i gościom.
Następnym etapem naszej pracy jest uwiecznienie życzeń składanych parze młodej przez gości. Staramy się jak w najlepszym stopniu złapać towarzyszące temu emocje oraz zrobić zdjęcia każdemu z gości. Życzenia składane są na sali, pod kościołem lub innym miejscem, w którym odbyły się zaślubiny.

Po ślubie nadchodzi czas na wesele. Przed przybyciem młodej pary na salę weselną robiliśmy zdjęcia i kręciliśmy urywki filmowe przedstawiające umieszczone na niej dekoracje. Gdy Nicole wraz z Arkiem przyjechali na salę weselną zajmowaliśmy się uchwyceniem ich wejścia na salę, powitanie chlebem i solą oraz resztę tradycyjnych celebracji. Następnie nadszedł czas na pierwszy taniec oraz ujęcia z zabawy. Staramy się w jak najlepszym stopniu uchwycić emocje gości, ich uśmiechy, szalone taneczne pozy, itp.
Ostatnim etapem naszej pracy na weselu były oczepiny. Zdjęcia oraz ujęcia filmowe obejmowały rzucenie bukietem Nicole, rzut muszką Arka oraz taniec gości, którzy szczęśliwie złapali wcześniej wspomniane przedmioty.