Teledysk ślubny

Ten krótki filmik, czy jak kto woli etiuda filmowa, to teraz niesamowicie popularna forma na przedstawienie swojego wesela w filmowym skrócie. Można spotkać się z różnym nazewnictwem takiego materiału filmowego, jedni określają go zwięźle jako filmik ślubny ale można też spotkać inne określenia, trailer filmowy, zwiastun ślubu, zapowiedź ślubna, skrót wesela czy po prostu film ślubny. Ja chcę się dzisiaj skoncentrować nie tyle na filmowej zapowiedzi z dnia ślubu lecz na filmie niezwiązanym bezpośrednio z samym dniem ślubu i wesela, jest to teledysk z pleneru Młodej Pary. Jako studio, które specjalizuje się głównie w fotografii ślubnej oraz filmie ślubnym, bardzo często realizujemy dla swoich klientów takie materiały filmowe.

Teledysk plenerowy młodej pary

Materiał filmowy z pleneru możemy wykorzystać nie tylko w samym teledysku z sesji ale również ujęcia w zapowiedzi ślubnej. Teledysk z sesji plenerowej to ciekawy film, który przedstawia młodą parę scenerii totalnie innej jak dzień ślubu. Są to ujęcia w większości reżyserowane i ustalane wcześniej z parą młodą. Kamerzysta stara się przedstawić małżonków w romantycznych scenach, pocałunkach, delikatnych dotknięciach oraz innych ciekawych ujęciach filmowych.

Teledysk ślubny jest znakomitym uzupełnieniem całego materiału filmowego z wesela. Dlatego że przedstawia Młodą Parę w totalnie innych okolicznościach i miejscach. Taki krótki film pozwala na użycie totalnie innej formy przekazu, daje możliwości sterowania napięciem i nastrojem. Przed realizacją staramy się dokładnie wytłumaczyć co chcemy przedstawić w naszym filmie i jaki mamy pomysł na zdjęcia. Zazwyczaj po kilku próbnych ujęciach Młoda Para bez problemów odnajduje się w sytuacji i wciela się w swoje role.

Moim skromnym zdaniem teledysk z pleneru jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla podniesienia klasy zamówionego materiału. Ponadto stanowi niezapomnianą pamiątkę i można go wykorzystać na wiele sposobów. Z kwestii technicznych można jeszcze dodać że do realizacji teledysku plenerowego można użyć wiele ciekawych rozwiązań technicznych.  Można użyć drona i wykonać ciekawe ujęcia z powietrza. Doskonałe ujęcia uzyskujemy korzystając  slidera z którego otrzymamy efektowne kinowe przejazdy kamery. Gotowy film ma przedstawiać Młodą Parę w taki sposób aby ujęcia budziły zachwyt i pozostawiły wspaniale wspomnienia dla naszych klientów.