Zdjęcia w stylu BOHO

Zanim przejdę do tego stylu, chcę mocno zaznaczyć że najważniejsze w zdjęciach ślubnych to przekaz i jego forma. Styl boho czy jakikolwiek inny będzie zawsze niczym jeżeli zdjęcie nie będzie miało przekazu. Sesja ślubna w stylu boho

Uważam że zdjęcia ślubne w stylu boho bardzo pozytywnie wpłynęły na kształtowanie się świadomości fotografów oraz par młodych. Jest to styl doskonale komponuje się z emocjami jakie towarzyszą młodej parze zarówno w dniu ślubu jak i w plenerze. Czym takim charakteryzuje się styl boho? Zdjęcia ślubne w stylu boho charakteryzują się ciepłą barwą, powinny być utrzymane w kolorach ciepłych brązów w miękkim i oświetleniu.

Ponadto aby reportaż zdjęciowy w pełni oddał zakładany styl i klimat bardzo istotnym elementem jest utrzymanie całego wesela w tym stylu. Niepowtarzalne efekty oddają wianki, bukiety z polnych kwiatów, kapelusze, ozdoby we włosach oraz hipsterska biżuteria. Wesele w stylu boho to bardzo ciepły, wręcz wiejski klimat nie z tej epoki. To również specyficzna suknia ślubna, garnitur w stylu boho, detale i dodatki w tym stylu, wystrój stołów i sali weselnej. Jeżeli fotograf ślubny zastanie taką atmosferę to cały reportaż doskonale przedstawi atmosferę i klimat jakim jest styl boho.