Zimowa sesja ślubna

Sesje ślubne zimą to nie lada wyzwanie zarówno dla fotografa jak i dla pary młodej. Wydawać się może że realizacja takiego pleneru wiąże się z wieloma przeciwnościami, tymczasem jest zupełnie inaczej. Sesje plenerowe zimą to przede wszystkim niesamowita sceneria i możliwość przedstawienia Młodej Pary w urokliwych i oryginalnych kadrach.

Sesja zimowa wymaga jednak poświęcenia zarówno ze strony fotografa ślubnego jak i Pary Młodej. Wiąże się to z kwestią wyboru miejsca, pory dnia i rekwizytów, co jest tutaj bardzo istotną sprawą. Zimowa sesja ślubna to niepowtarzalny klimat, który chcemy pokazać w naszych zdjęciach, to on właśnie stworzy nastrój i niepowtarzalną atmosferę. Poszukując plenerów w których możemy zrealizować zimowe zdjęcia ślubne, wybieramy głównie miejsca bardzo osobliwe i klimatyczne.

Zimowa sesja ślubna to niesamowity i bardzo oryginalny pomysł na zdjęcia lecz wymaga dużo zaangażowania. Bardzo istotną rolę spełniają rekwizyty, które podkreślą atmosferę i klimat zimowych zdjęć. Mogą to być zimowe czapki, grube szale lub rękawiczki, choinkowe bombki lub elementy świąteczne. Doskonałym pomysłem na zimowy plener jest wybranie się na romantyczną sesję w górskim klimacie. Rewelacyjne zdjęcia zrobimy również na zaśnieżonej leśnej alei, wśród ośnieżonych drzew i choinek. Innym pomysłem jest przedstawienie Młodej pary w klimacie jarmarku świątecznego z gorącym kubkiem kawy lub grzańca. Godnym polecenia miejscem jest również klimat bardziej sportowy, gdzie można przedstawić nowożeńców w bardziej ekstremalnych ujęciach.  Ciekawe zdjęcia uzyskamy zabierając nowożeńców na wyciąg narciarski czy też wykorzystując sprzęt zimowy np. sanki, narty, czekany lub inne rekwizyty. Gorąco polecamy sesje zimowe, lecz warto zawsze zabrać ze sobą termos z gorącą herbatą i ciepły kocyk.